.

12cm Ширина Полиестер чипка намали Jacuard лента лента guipure комбинација рачно изработени DIY занает Додатоци Со 2 Изборен Боја

12cm Ширина Полиестер чипка намали Jacuard лента лента guipure комбинација рачно изработени DIY занает Додатоци

DEN 95.52

Износ
Това е достапна


Ние ќе брод на стоките од untracked обичните пост кога цел износ е под 3.99 ДОЛАРИ( Оригиналната цена пред попуст), ако сакате следење на услугата, може да ги најдете повеќе производи кои вие сте заинтересирани.
Jacuard Чипка Скриј Лента Материјал : полиестер/најлон Димензии : 12cm ширина Боја : Црна/Бела Количество & Пакет се Вклучени : 1 парче спакувани во торба. Ќе испрати countinous чипка без сечење, ако цел повеќе од еден дел .
Превозот :
Превозот начин&време на Испорака :
Економски начин(untracked) - 30-50 Работни дена( Цел ,бесплатен превозот )
Кина пост Воздух(следи) - 20-30 Работни дена( 3.99= ,бесплатен превозот ), ние може да користиме други подобра испорака метод како e-пакет, посебно лејн, на бродот на пратката, зависи од различни requirment на време и безбедно.
EMS - 8-12 Работни дена( Цел>=100$ ,бесплатен превозот )
DHL/UPS/ТНТ/Федекс- 3-8 Работни дена( Цел>=130$ ,бесплатно )
Напомена : Некои времиња за царинска или времето проблем,тоа ќе се одложи еден ден.дајте му на вашиот непријатности,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме!
Прифатени методи за плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина .
1.Да научат како да се плати со кредитна картичка,
2.Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
3.Научете како да го плаќаат со Western Union, .
4.Беше оваа страница помош? Ако не,
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
· Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
· Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Повеќе информации

Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
12cm
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
Жакард