.

Телото Се Подигнат Завој Девојка Еластична Градник Ремени Крстот Градник Сечење На Врвот Шупливи Надвор Unlined Завој Градник Долна Облека P392

Телото Се Подигнат Завој Девојка Еластична Градник Ремени Крстот Градник Сечење На Врвот Шупливи Надвор Unlined

234.24
DEN 187.00 -20 %

Износ
Това е достапна

Опис Состојба : Нова . Тежина : 20 g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Број На Модел На:
P392
Метали Тип:
Тибетската сребро,Ниту еден
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук