.

Готски Панк Палата Мажите Партија Јакна Палта Гроздобер Прав Грб Фаза Перформанси Човек Тенок Одговара Волнени Грб

Готски Панк Палата Мажите Партија Јакна Палта Гроздобер Прав Грб Фаза Перформанси Човек Тенок Одговара Волнени

5750.40
DEN 4888.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
CT00401
Стил:
Панк Стилот
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
oulu
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Моден