.

5pcs 2-2.5 51mm-63mm Mofe Сина 90 степени Лактот Силиконски црева цевка силикони Редуктор црево на воздухот

5pcs 2-2.5 51mm-63mm Mofe Сина 90 степени Лактот Силиконски црева цевка силикони Редуктор црево на воздухот

1043.52
DEN 991.00 -5 %

Износ
Това е достапна


5 PCS Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Кол : 2" за 2.5" 51 - 63mm 90 степени Силикони Лактот Редуктор Спојка Црево
Со Mofe Logo (Ако сакате тоа со оригиналниот ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Боја на располагање : Црна, Црвена, Сина Направен од висок квалитет со Силиконска Работна Температура : -50°C ) до +220°C Работен Притисок : 0.3~0.9 Mpa Дебелина : 4.5 мм, 3 ply polyster засилен Големина толеранција : +/-0.5 мм Должина : 3.5" или 90mm Внатрешен Дијаметар : 2" за 2.5" 51 - 63mm
Директно Силиконски црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
45 Степен Лактот Силиконски Црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
90 степени Лактот Силиконски Црева Боја големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
5 × 2" за 2.5" 51 - 63mm 90 степени Силикони Лактот Редуктор Спојка Црева

Повеќе информации

боја:
Сина
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Frequence Опсег:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Модел Година:
2014
Поставување на Возило:
00
Специјални Функции:
8 Бои на располагање, Cutomized Логото е на располагање
Име На Модел:
MRA-35
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
MOFE
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
40cm
is_customized:
Yes
автомобил силиконски црева:
лактите силиконски црева