.

SKTOO За Пекинг Hyundai Tucson автомобил врата надвор рачка/врата се справи со

SKTOO За Пекинг Hyundai Tucson автомобил врата надвор рачка/врата се справи со

1055.52
DEN 908.00 -14 %

Износ
Това е достапна


За Пекинг Hyundai Tucson автомобил врата надвор рачка/врата се справи со
Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации по пет ѕвезди ќе добиете.добар фидбек нашата најголема награда. ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ние ќе ви помогнат да се реши, тогаш можете да ги оставите добар фидбек. можете да се регистрирате со нас Trademanger или напуштање на нас со Aliexpress или контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Повеќе информации

Поставување на Возило:
левиот фронт, десно напред, левата задна, право на задните
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Производителот Дел Број:
Други
Бренд Име:
SKTOO
Материјал Тип:
ABS
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Висина:
5inch
Име На Модел:
За Hyundai
Осветленост Дел Број:
Пред Задното Лево Десно
Специјални Функции:
вратата се справи со
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Објектот Ширина:
8inch
Другиот Дел Број:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
25inch
Модел Година:
Други
Објектот Тежина:
0.2kg