.

Ранец мода студент училиште најлон кеси Водоотпорен Mountaineering кеси ранци торба за Лаптоп со Висок капацитет Секојдневен патна торба

Ранец мода студент училиште најлон кеси Водоотпорен Mountaineering кеси ранци торба за Лаптоп со Висок капацитет

1636.32
DEN 671.00 -59 %

Износ
Това е достапна


ста

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
xn3-12
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Бренд Име:
LEINASEN
Техника:
Никој
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Популарната Елемент:
Автомобил шиење
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Причинско