.

Природни Врежан Chrysoprase Индискиот Главата Cabochon,Модни Накит,49x48x6mm,18g

Природни Врежан Chrysoprase Индискиот Главата Cabochon,Модни Накит,49x48x6mm,18g

1771.20
DEN 1683.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Природни Врежан Chrysoprase Индискиот Главата Cabochon,Модни Накит,49x48x6mm,18g
Добредојдовте на Mygemgarden.
Имаме години работно искуство во скапоцен камен трговија. Наша специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Ако имате некое прашање во врска со вашата нарачка по добивањето тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
• Може да се врати ставки не сте задоволни со, во рок од 15 дена. Вие плаќате враќање поштарина за тоа. Ние би сакале да им понуди "пари гаранција за враќање" на нашата стока, онолку долго колку што може да ни покаже што е проблемот со вашата нарачка.
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/UPS/DHL) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината. И рефус.
Гаранција
Ние гарантираме за нашите производи да биде точно како што е опишано во листата. Ве молиме ни e-mail, ако вашата цел не е точно.
ГЛАСАЧКО место. Ние нудиме бесплатно дупчење во мала количина

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
4.8cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Природни
Објектот Должина:
4.9cm
Објектот Тежина:
18g
Број На Модел На:
28603
Објектот Висина:
0.6cm
Бренд Име:
Б&F
Објектот Дијаметар:
4.8cm
Материјал:
Chrysoprase