.

Долго 7 Гумени Срца за Денот на Вљубените Лице на Сцената

Долго 7 Гумени Срца за Денот на Вљубените Лице на Сцената

DEN 23952.00

Износ
Това е достапна

ние ќе им понуди на вашиот цитат по рок од 24 hourse по добивање на вашиот детали барања. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Кажете ни детали барањата на надувување светла како големина,боја,употреба,итн.
Како да се Обичај
Процесот е како што следува :
1. строги царински проверки и огромното територијата на вашата земја е важна причина!ве молиме контактирајте со нас ако сакате да добиете понуда.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
Повратни информации
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Производството ќе биде уреден и откако ќе го поставите цел.Продажба на мало и големо.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Обликот Стил:
Срцето
Број На Модел На:
3А-SV20/35
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
210 D оксфорд ткаенина со СТП обложени
боја:
исто како на слика
Додатоци:
Воздушен компресор,Led Светилки
Appication:
Свети Валентин е Ден Декорација, Сегашноста
Воздушниот Компресор:
Вклучувајќи
Големина:
4m Long or custom
Производство Инженеринг:
Шиење и Кроењето
сертификација:
CE/UL Сертифицирани
Напон:
110-120V/220-240V
Функција:
повторна употреба и Безбедно,Преносни и Големата,Лесно да се постави и да се земе