.

Нови Стадото кожа Бебе Moccasins Доенчиња Бебе Дете Чевли Плитки Новороденче Bebe Чевли мека единствена Првиот Пешаци Патики

Нови Стадото кожа Бебе Moccasins Доенчиња Бебе Дете Чевли Плитки Новороденче Bebe Чевли мека единствена Првиот

194.88
DEN 166.00 -15 %

Износ
Това е достапна


1. Состојба : 2017 нов стил
2. Материјал : стадото кожа.
3. Големина : види големината на табелата.
Големина 1 = 11cm =10 до 10.5 см нозете=3.9 4.1 инчен нозете = 0-6months бебе.
Големина 2 = 12cm =11 до 11.5 cm нозете=4.3 4.5 инчен нозете = 6-12months бебе.
Големина 3 = 13cm =12 до 12.5 cm нозете=4.7 да 4.9 инчен нозете =12-18months бебе.
Забелешка : ве молиме изберете големина според вашето бебе метри должина, отколку на возраста.ви благодариме

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Плитки
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
бебе moccasins чевли
Деца на возраст од:
0 до 24 месец
боја:
мулти-боја
Големина:
11cm 12cm 13cm
Материјал:
pu
Инвентар:
Yes
Outsole Материјал:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
крпеница | splice | солидна | bowknot | tassel
Тип На Објект:
Првиот Пешаци | бебе дете чевли | децата