.

WRE #12colors (10g од Тегла)Топла Продажба на Нови Бои Акрилик Гел Ноктите Уметност Совети Дизајн Помине Уметност Spangles Декоративни Сјајот Шушка

WRE 12colors (10g од Тегла)Топла Продажба на Нови Бои Акрилик Гел Ноктите Уметност Совети Дизајн Помине Уметност

DEN 47.04

Износ
Това е достапна


WRE #12colors (10g од Тегла)Топла Продажба на Нови Бои Акрилик Гел Ноктите Уметност Совети Дизајн Помине Уметност Spangles Декоративни Сјајот Шушка
Боја : 12 Бои за вашиот избор - парична Казна Сјај
12 различни бои парична казна сјајот прав
10g jar - погоден за голем обем на корисниците, како и професионални салон уметници
Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн
Додади на врвот на вашиот сенки и осветлувајќи твоите очи!
Направи вашите нокти очите и блеснаа и додадете сјајни бои за вашата шминка!
Стил : парична Казна сјајот прав
големина : Мешани големина
Бренд Нови
Погоден за домашна употреба или професионална употреба
3. Како да се Цел
Чекор 1
Ве молиме да ни испратите порака или испитување
Чекор 2
Цитат ќе бидат испратени до вас во 12 часа, откако ќе се потврди квантитет.
Чекор 3
На proforma фактура ќе биде испратена до вас да се потврди цел.
Чекор 4
Стоките ќе бидат испорачани по добивме целосна исплата.
Чекор 5
Следење на број ќе бидат испратени до вас.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите
Печат со јасна topcoat
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.
- Боја : злато,сребро.
- Дизајн : многу дизајни за вашиот избор
- Најдобри помине уметност декорација
- Висок квалитет со разумна цена
- Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн.
- Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети.
- Совршени за двете професионална употреба или лична употреба.
Важни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број . 1.Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките within3-4 работен ден. 2.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Без Следење на Број за мали наредби (цел износ 3.Ако ви треба на следење на број,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух 4.Пошта"и плати дополнителни превозот цена. 5.Ако вашата цел добивање потврда време е наскоро истекува,но сеуште havenot 6.примена на пратката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. ако не добиете предмети по превозот време, ние може да се препратат на стоки за вас повторно, или ни даде вашата Paypal сметка, ние ќе рефундирање на парите на вашиот Paypal !! ние не прифаќаме било спор !!!

Повеќе информации

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
5767676
Материјал:
домашно милениче
Бренд Име:
MingLee
НЕТО-WT.:
5g или 3g или било која количина што треба
Број На Модел На:
FP
Име:
сјај во прав
детали:
во прав
Пакет:
10g тегла
боја:
12colors
Големина:
мешани големина
Производство:
сјај во прав за помине уметност
Материјали:
домашно милениче
usuage:
Помине Уметност Декорација
Стилови:
мешани
ОЕМ:
Yes