.

5 групи / многу DIY USB 2.0 Женски 4pin Адаптер за Заварување Приклучок Конектор Приклучок со Пластичен Капак за Компјутерски Додатоци итн.

5 групи / многу DIY USB 2.0 Женски 4pin Адаптер за Заварување Приклучок Конектор Приклучок со Пластичен Капак

143.52
DEN 136.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Бесплатен Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Не мора следење на број ,нормално трае 15-58 дена да пристигне во вашата земја). USB 2.0 4 Пина женски Приклучок + Пластика Сосема Нов! Тип : USB, женски, Со Пластична Рачка Количина : 5 компјутери ( 1 pack )
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве :
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

Повеќе информации

Број На Модел На:
2.0