.

2017 Креативен дизајн Модерно шарени чаша pendant светла светла за јадење соба дневна соба бар E27 Lumiled сијалица стакло светла

2017 Креативен дизајн Модерно шарени чаша pendant светла светла за јадење соба дневна соба бар E27 Lumiled

DEN 1848.00

Износ
Това е достапна


започнете
dianxiaobao_2
крајот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
сертификација:
RoHS,CCC
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
0161214-1
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Кафена,Сина,Розова,Жолта,Црвена
Материјал:
Стакло Камен
Бренд Име:
WGNUUC
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Electroplate