.

Брод Мотор Осветлување Серпентина T40-05040008W за Parsun 2-мозочен Удар T30FW T40FW Outboard Мотор Електричен Старт, Бесплатен Превозот

Брод Мотор Осветлување Серпентина T40-05040008W за Parsun 2-мозочен Удар T30FW T40FW Outboard Мотор Електричен

1482.72
DEN 1305.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Брод Мотор T40-05040008 W Осветлување Серпентина за Parsun 2-мозочен Удар T30 FW T40 FW Outboard Мотор Електрични Започнете
Замена :
Ова осветлување серпентина заменува Parsun T40-05040008 W, тоа е Parsun вистински дела.
Димензии :
2-мозочен удар
2 на цилиндар
Електричен Старт, Далечински Управувач
Состојба : Нова,
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Овој вистински осветлување серпентина одговара на овие Parsun outboard motors :
2-мозочен удар модели : T30 FW T40 FW
Ве молиме проверете ги НЕМА.5 на подолу делови дијаграм :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака, ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Повеќе информации

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard