.

Нерѓосувачки Челик масло фармацевт течење-доказ oiler, Кујна материјали cruet маслиново масло шише,3 капацитет креативни зачин Тегла масло шише

Нерѓосувачки Челик масло фармацевт течење-доказ oiler, Кујна материјали cruet маслиново масло шише,3 капацитет

815.52
DEN 554.00 -32 %

Износ
Това е достапна

Нерѓосувачки Челик масло фармацевт течење-доказ oiler, Кујна материјали cruet маслиново масло шише, 3 капацитет креативни зачин Тегла масло шише
500 ML , 750 ML , 1000 ML
-
Важна забелешка :
Тоа е само 1pc ,
можете да додадете некоја забелешка која капацитет ви се допаѓа ,
или ние ќе ви испратиме 500 ML

Повеќе информации

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
SH714
Употреба во :
Кујна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
500ML/750ML/1000ML