.

Гроздобер стил 8мм круг монистра calaite waterdrop turquoises 23*53mm pendant ѓердан синџир за жените елегантен накит 18inch B3191

Гроздобер стил 8мм круг монистра calaite waterdrop turquoises 23*53mm pendant ѓердан синџир за жените елегантен

588.48
DEN 383.00 -35 %

Износ
Това е достапна

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.5 инчи во мерењето.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Гроздобер стил мода 8мм круг монистра тиркизна waterdrop 23*53mm pendant ѓердан синџир за жените елегантен накит 18inch B3191
. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
NO
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Ниту Еден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3191
Стил:
Тренди
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Ѓердан Тип:
Монистра
Метали Тип:
сребро позлатен