.

7/8 22mm Proguard HandleBar Лост Guard Заштитник За Хонда CB400 CBR VFR CR / XR Kawasaki Ninja на ЕКС / ZX / ZZR KX / KLR KTM SXR

7/8 22mm Proguard HandleBar Лост Guard Заштитник За Хонда CB400 CBR VFR CR / XR Kawasaki Ninja на ЕКС / ZX

528.00
DEN 449.00 -15 %

Износ
Това е достапна

9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.Се Надеваме На Вашата Соработка.Опис На Производот
Спецификација : Состојба : 100% Гаранција Сосема Нов Материјал : Направен од Алуминиум & ABS Пластика, Димензии : Должина и Агол е Прилагодлив Дизајн,Прилагодлив Должина (Околу 6" да 7. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Воздух Mail според клиенти земјата.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако нешто не е во задоцнување на пратката процес, таа ќе се 35-45 дена да delivere ihe објект на клиентите.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99. Ви Благодариме За Разбирањето!
. (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе).
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.1"), и Аголот (Околу 10 Степен на Вредноста) за Различни Лост Видот и Вредноста. Погоден за сите 7/8" се Справи со Бар, како што се : За Хонда, За Suzuki, За Јамаха, За Kawasaki, итн.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО.
Ако ви треба брзо превозот ,ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштенски пред да се прави јасна плаќање . Враќање Plicy :
Сите се враќа прифатени.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта. Така на времето за испорака е обично 20 - 35 дена. Освен за :
Не за BMW F800 R 2009 ДО Не за BMW R1200 GS 2013 ДО Не за BMW 1000 RR 2009 ДО Не за BMW C600 СПОРТ/C650 GT 2012 ДО Не за ЈАМАХА FZ1 FAZER-FZ1 2006 ГОДИНА ДО Не за ЈАМАХА FZ6 - FZ6 FAZER/MT-01 2004 ГОДИНА ДО Не за ЈАМАХА FZS 1000 FAZER 2000-2005 Не за ЈАМАХА Т-MAX500/T-MAX 530 2004 ГОДИНА ДО Не за ЈАМАХА XJ6 2008 ДО Не за YAMHAA МТ-09 2013 ДО Економијата на Превозот :
Ние брод на пакет рок од 24 часа по приемот расчисти исплата. Боја : Исто КАКО Слика Покаже Пакетот Вклучува :
Држела Guard * 2 (Кочница & Спојки држела Guard) Карактеристики :
Прилагодлива должина и агол (околу 10 степен на вредноста) за различни лост видот и вредноста на Овој тип на стража беа направени услов за сите Moto GP велосипедисти се должи на регулативи за безбедност на Ова guard ги штити вашите предни сопирачки од случајно се ангажирани ако се судрат во друг велосипедист или друг објект За улица велосипедисти, тоа исто така може да биде добра безбедност прилог против bumping во автомобил ретровизори или други опасности на патот Лесно да се инсталира, Нема инсталација настава Fitment :
Одговара Најмногу На Моторцикли кои имаат 7/8" (22mm) Дијаметар Справи со Бар.

Повеќе информации

боја:
Темно Сива, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Алуминиум+пластика
Име На Модел:
Универзална