.

Врвен квалитет на Оригиналниот лаптоп Плоча одговара за HP Probook 4510S 4410S 4710S 574510-001 PGA478 GM45 DDR3 Целосно тестирани

Врвен квалитет на Оригиналниот лаптоп Плоча одговара за HP Probook 4510S 4410S 4710S 574510-001 PGA478 GM45

DEN 2570.40

Износ
Това е достапна

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање. Нормално, Ние ќе се спакуваат и да се избегне превозот оштетени. Но за инсталирање, тоа е најважниот фактор во матичната плоча прашања. Доколку постои било каква грешка на инсталирате, тоа ќе предизвика црна видео или не можат да се подигне, итн. Па некои од матични плочи може да не работи кога примате. Во овој случај, pls не се чувствуваат слободни да не контактирате, имаме звук услуги на клиентите тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа, До задоволително решение.
Pls љубезно им помогне да ни даде корист и не остави неутрални или негативни повратни информации директно, ви Благодариме многу за вашиот одлична разбирање и помош.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се провери дел број за вашата матична плоча пред купување на овој производ.
Враќање& Наплата&Промена Dtails :
1. Одлична тестирани со 90 дена гаранција. 2. Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.
3. Прифати се вратат ако плоча проблеми од продавачот,но купувачот застане на превозот цена.
4. Неразумно барање за враќање & купувачот купи погрешен модел. Само враќање на средствата 80% од купување цел. Ако на матичната плоча беше оштетен .Ние го одбие наплата и исто така и ние се молиме да комуницирам со купувачот за решенија.
5. Враќање на објектот треба да се обезбеди следење на број и подобро да се примени во рамките на Гаранцијата. Внимание : не го прифати спор, без било какви комуникации. повратни информации : 1.Дали пред-продажба и пред-потоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку E-mail, MSN или да разговарате онлајн контактирајте со нас,
Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање . 2 : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите да successed , Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас ! 3 : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги ,ве молиме да ни остават добар фидбек ,ви благодариме однапред !

Повеќе информации

Чипсет:
H61
Тип Socket:
Socket 478
Пристаништа:
HDMI,Ethernet,USB 2.0,VGA
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
MLLSE
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
574510-001
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
испорака:
на светот
Производи Статус:
Се Користи, Акции