.

[LFMB] Мажите Леопард Појас Вистински Кожен Појас Дизајнер Автоматско Мажите Висок Квалитет Ceinture Homme Luxe Појаси За Фармерки

[LFMB] Мажите Леопард Појас Вистински Кожен Појас Дизајнер Автоматско Мажите Висок Квалитет Ceinture Homme

906.72
DEN 544.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Машки модни Додатоци бренд ремени hight quanlity geniune кожа црн појас за машки продажба бесплатен превозот Материјал : Cowskin вистинска кожа вистинска кожа Тока големина : 4.cm * 8cm Појас ширина : 3.5 см Тока боја : сребрена Појас боја : Црна Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис Појас lenght : S(105cm) M(110cm) L(115cm) XL(122cm) XXL(125cm) ве Молиме, изберете ја вистинската големина На појас може да биде изменета според половината . Превозот : e-Пакет или Кина, воздухот пост
бесплатно
- ние сме слободни да кина пост воздух mail и пакет по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
повратни информации
почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
ве молиме испратете ни e-mail или да ни се јавите пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволителен начин.
вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. ние се надеваме дека можеме да градиме долгорочни односи со вас, ви благодарам.
политика на враќање
ако не сте задоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или враќање во недела. сите предмети мора да бидат вратени во првобитна состојба и купувачот е одговорен за враќање поштарина.
контактирајте со нас
- ако имате било какви прашања во врска со бесплатно и квалитет, pls не двоумете се да ни испратите е-маил. ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа.
answer : ___________________________ note : нашата цената не вклучува било данок или оддалечените области. pls ни даде вашата e-mail адреса на редот во случај на било јасно. - ви благодарам.

Повеќе информации

Појас Должина:
95cm 24to27 Incn, 100cm 27to29 Incn, 105cm 29to31 Incn, 110cm 31to33 Incn, 115cm 33to35 Incn, 120cm 35to37 Incn, 125cm 37to40 Incn
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Метал,Cowskin
Тока Ширина:
4cm
Бренд Име:
LFMB
Стил:
Моден
Појас Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Должина:
8cm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
NE604
Шаблон Тип:
Животните