.

Tourbon Лов Додатоци Пукање Стап Рек V-Јарем Снимање Пиштол Одмор/Рек Универзална Камера Tripod

Tourbon Лов Додатоци Пукање Стап Рек V-Јарем Снимање Пиштол Одмор/Рек Универзална Камера Tripod

407.52
DEN 306.00 -25 %

Износ
Това е достапна


- Направени од пластика - Совршен натпревар за многу стил пиштол снимање стап - Удар-надолу од стап - M6x1.0 конци на дното - Нудат одличен натпревар за вашиот пукање стап - Совршен искуство пиштол одмор кога снимање - исто Така, можат да бидат опремени за повеќето од камерата tripod,но не се вклопуваат стандард 1/4-20 теми
За Превозот :
1. Кога ќе го поставите цел, предметите ќе бидат испратени во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен(Ќе се продолжи и во празници).
2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки не можат да се гарантираното од наша страна, се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на ефикасноста на вашите приеми.
Враќање & Наплата :
1. Ние нудиме 7 дена бесплатен замена од денот таа е примена.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и ќе треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на вашите полн износ ако стварта скршени.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно,ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Повеќе информации

Број На Модел На:
H00023
Материјал:
Пластични
Функција:
Издржливи, удобно
Примена:
Идеален за лов и отстрел
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Лов Пиштол Додатоци
Модел:
H00023
Тежина:
0.04kg
Големина:
9*6cm
боја:
Црна