.

2017 мода рачно изработени DIY антички сребрен Подарок кутија легура pendant (50 парчиња/pack) ZA1098

2017 мода рачно изработени DIY антички сребрен Подарок кутија легура pendant (50 парчиња/pack) ZA1098

282.24
DEN 172.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1098 Големина Приближно : 15x13mm Дупка со Големина Приближно : 3мм

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZA1098
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Подарок кутија
Patern:
Приврзоци
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1098
боја:
антички сребрен