.

Автомобил стил табла воздухот се пропустливи декорација покрие налепница случај ЗА МИЦУБИШИ PAJERO SPORT MONTERO СПОРТ ПРЕДИЗВИКУВАЧ 2009-

Автомобил стил табла воздухот се пропустливи декорација покрие налепница случај ЗА МИЦУБИШИ PAJERO SPORT MONTERO

1103.52
DEN 1048.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Emaicoca
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
prcfk01
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2009-2017
Објектот Тежина:
0.1kg