.

6 Големини 2.2 mm-6.0 mm Нерѓосувачки Челик Барел Форма Круг Кабелот Крајот Капи Hummer Clasps Поставите DIY Накит Додаток Наоди BXGC-054

6 Големини 2.2 mm-6.0 mm Нерѓосувачки Челик Барел Форма Круг Кабелот Крајот Капи Hummer Clasps Поставите DIY

1919.04
DEN 1919.00 -0 %

Износ
Това е достапна

Сите наши производи се слободни од олово и никел, животната средина-frendly.
Pls забелешка : нараквица/ ѓердан подолу е само за дизајн референца, не се вклучени во објектот.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме не заборавајте да ги вклучите вашите Aliexpress ID на корисникот, цел број, реден број и причина за да се вратите во вашата кореспонденција; инаку наплата ќе биде одложен. Ве молиме имајте предвид дека плаќањата се потребни за да се направи во рок од 3 дена по поставувањето на цел. Ако би сакале да се комбинираат превозот, ве молиме контактирајте со нас пред да се проверува. Ние го цениме навремена исплата.
Нашата Предност :
1. Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид враќањето нема да бидат во неговата оригинална состојба како примени вклучувајќи оригиналното пакување.Методи за плаќање на располагање на aliexpress вклучуваат : Кредитни Картички, Банкарски Трансфер, Western Union,итн. Не харбор бактерии.
Контакт Со Нас На :
Можете да разговарате со нас директно на интернет од страна на Aliexpress онлајн чет алатка или испратете ни порака. Нерѓосувачки челик не исчезнат или да стане discolored со текот на времето.
Како да нарачате, кликнете тука :
Како да се направи исплата, кликнете тука :
Превозот И Ракувањето Со :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. По уплатата реализација, ние ќе брод објектот во рок од 1~3 работни дена. Во случај да сте го добиле неточен, неисправен, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена, откако ќе се примени на објект.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2.5g
Број На Модел На:
BXGC-054
Бренд Име:
fnixtar
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик Барел Форма Круг Кабелот Крајот Капи Hummer Clasps Сет
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Стил:
Нерѓосувачки Челик Барел Форма Круг Кабелот Крајот Капи Hummer Clasps
Материјал:
Нерѓосувачки Челик,бесплатно на олово и никел
боја:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Челик Барел Форма Круг Кабелот Крајот Капи Hummer Затворач За DIY Накит
Состојба:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
кориснички:
Yes
Големина:
Hole