.

WP6910 Формалдехид тест со висока точност

WP6910 Формалдехид тест со висока точност

3960.00
DEN 3485.00 -12 %

Износ
Това е достапна


WP6910 Формалдехид тест со висока точност
"Број на модел : WP6910 Боја : црна Тест предмет : HCHO, TVOC, PM1/2.5/10 HCHO тест опсег : 0-1 носители.999 mg/m3 PM1/2.5/10 тест опсег : 0~999µg/ m3 TVOC тест опсег : 0~9.999 mg/m3 Display mode : LED Напојување : литиум батерија/ 1200m Ah Текст : 5.0 V/300m A Тежина : 185g Димензија : 150*70.8*43.6 mm 2 Карактеристики : Новата ласерска технологија тестирање Една клучна за калибрација, еден клуч за единица прекинувач, едно копче за аларм и исклучување на Мистериозен стил, sutiable за автомобил, канцеларија и во другите средини, Резолуција : 0.001 High-Tech професионални воздух детектор за точни антенски детекција на Силни R&D тим веќе го направи овој производ совршен со постојано надградување со ISO 9001 потврдија и потентен сертификати, како и во Кина владата за поддршка, Ние сме биле моќен & доверливи претпријатие со прекрасна екипа и пријатна услуга за сите на патот"

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
WP6910