.

Шарени Цвет Подарок Хартија Кутија Рачно Изработени Сапун Свадба Корист Колачиња, Бонбони Кутии За Пакување Бесплатен Превозот

Шарени Цвет Подарок Хартија Кутија Рачно Изработени Сапун Свадба Корист Колачиња, Бонбони Кутии За Пакување

DEN 1103.52

Износ
Това е достапна


Здраво,почитувани Купувачи,
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние се приклучи aliexpress голема промоција, ќе трае 3 дена, од 28-30 Март, само овие 3 дена во текот на годината, ве молиме не двоумете се да се одржи редот !
Повеќе детали,се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја пребарате нашата продавница.
Имајте пријатен ден!
Нил : )
Хартија кутија
Материјал : хартија 360gsm
Големина може да се избираат : 65*65*30мм,75*75*30мм,85*85*35mm
1 инч=2.54 см, 1 cm = 10 mm
Имаме многу други големини и видови,добредојдени да ја разгледате нашата продавница
или оставете порака до нас за детали,thx

Повеќе информации

Подарок Кутија Големина:
65x65x30mm, 75x75x30mm, 85x85x35mm
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
Нил&Si
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
цветни печатење
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes