.

160*50cm Поларна мечка печатени twill памучна ткаенина ткаенина децата крпа постелнина комбинација текстилни DIY рака за шиење процес

160*50cm Поларна мечка печатени twill памучна ткаенина ткаенина децата крпа постелнина комбинација текстилни

475.20
DEN 285.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : Cloud Печатени c otton ткаенина масти квартал пакет
Материјал : twill памук, ( Густи, газирани )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 160cm*50cm
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини : Ако купувате 1 парче 160*50cm, ќе се намали половина метар (160cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња од 160*100cm , ќе се намали еден метар (160cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња од 160*150см , ќе се намали еден метар и половина (160cm * 150cm)..
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

Повеќе информации

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Памук Ткаенини
Предиво:
40-ТИТЕ
Употреба:
Комбинација за Шиење, Quilting, DIY рачно изработени