.

6pcs/број 7 Glitter Снегулка Sequins Навиваат Коса, Лак Со Косата Клипови За Девојки Жените коса Додатоци Божиќ Навиваат Лак

6pcs/број 7 Glitter Снегулка Sequins Навиваат Коса, Лак Со Косата Клипови За Девојки Жените коса Додатоци Божиќ

710.40
DEN 604.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Топло Совети :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење, над димензии се само за референца.
2.Ве молиме да се Потсети Дека Поради Светлосни Ефекти, Следи е Brightness/Contrast Settings и слично,
Може да има и Некои Мали Разлики во Тон на Боја на Веб-сајтот е Фото и Вистинскиот Објект.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Oaoleer
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
HBW-1611302
боја:
6 бои
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место :
жеџијанг во Кина (Копно)
Материјал:
Полиестер
Стил:
Fishion
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
сјајот кожа
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Косата Панделки за коса,лак
Пакет:
Opp вреќа пакет