.

Година Нови Зима Жените Волна Палто Долг Ракав Две Страни Се Носат Belted Лабава Топло Волнени Јакна Маскирани Outerwear H9

Година Нови Зима Жените Волна Палто Долг Ракав Две Страни Се Носат Belted Лабава Топло Волнени Јакна Маскирани

1059.84
DEN 996.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. да 18 : 00часот.
1 x Волна Палто
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (GMT+8) од понеделник до сабота .2016 Година Нови Зима Жените Волна Палто Долг Ракав Две Страни Се Носат Belted Лабава Топло Волнени Јакна Маскирани Outerwear H9 Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Euramerican Стил
Грб Тип : Волна Палто Долг Ракав Две Страни Се Носат Belted Маскирани Outerwear
Материјал : Волнени Мешавина
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење
Азија Големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Други
Број На Модел На:
N/A
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини