.

високо квалитетни керамички садови Јапонија стил порцелански ориз, салата, супа чаши креативни handpainted флорални сад дома храна контејнер

високо квалитетни керамички садови Јапонија стил порцелански ориз, салата, супа чаши креативни handpainted

705.60
DEN 635.00 -10 %

Износ
Това е достапна


[големина информации]
Ве молиме погледнете детали информациите подолу.

Повеќе информации

Dinnerware Тип:
Чинии
Бренд Име:
QIEKE
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Капацитет:
Број На Модел На:
EA20111120ceceme
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Еден
сертификација:
CE / ЕУ
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски