.

моќ алатка на батерија,BOS 14.4 VA 3300mAh,2607335264,2607335276,2607335528,2607335534,BAT038,BAT040,BAT041,BAT140,BAT159

моќ алатка на батерија,BOS 14.4 VA 3300mAh,2607335264,2607335276,2607335528,2607335534,BAT038,BAT040,BAT041,BAT140,BAT159

2534.40
DEN 2306.00 -9 %

Износ
Това е достапна


BOS 14.4 VA
Одговара BOS Алатки :
1661,1661 K,22614,23614,32614,32614-2 G,33614,33614-2 G,3454,3454-01,3454 SB,34614,35614,3660 K,3660 CK,52314,53514,AHS 41,УМЕТНОСТ 26,ГДР 14.4 V,GDS 14.4 V,GHO 14.4 V,GHO 14.4 VH,GLI 14.4 V,GSB 14.4 VE-2,GSB 14.4 VE-2 B,GSR 14.4 V,GSR 14.4 VE-2,GSR 14.4 VPE-2,GSR 14.4 V-2 B,GST 14.4 V,GWS 14.4 V,GWS 14.4 V/3Б,GWS 14.4 VH,ПАГ 14.4 V,PDR 14.4 V/N,PKS 14.4 V,PSB 14.4 V,PSR 14.4,PSR 14.4-2,PSR 14.4 VE-2(/Б),PSR1440,PSR1440/Б,PST 14.4 V
Заменете BOS оригинална батерија :
2607335264,2607335276,2607335528,2607335534,2607335678,2607335685,2607335686,2607335694,BAT038,BAT040,BAT041,BAT140,BAT159
Напон : 14.4 V
Клетка : Ну-Мз
Капацитет : 3.3 Ах

Повеќе информации

Број На Модел На:
BOS 14.4 VA
Напон:
14.4V
Бренд Име:
C&P
Тежина:
900g
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
3300mAh
Големина:
106.5*86.8*110.8
Примена:
моќ алатка