.

Универзална Алармни Системи Автомобил Авто Далечинско Централно Заклучување На Вратата За Полнење За Заклучување Возило Keyless Entry Систем Со Далечинска Контролори

Универзална Алармни Системи Автомобил Авто Далечинско Централно Заклучување На Вратата За Полнење За Заклучување

586.08
DEN 528.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Пакет се Вклучени : 1 x Главната единица (со сандак) 2 x Далечинска Контрола на 2 x Жица 1 x англиски Операција настава
Карактеристики : Модел : LB-204 Име : keyless entry систем 1.Далечинско заклучување и отклучување на вашиот автомобил 2.Светлото трепка излез 3.Далечински автомобил локација 4.Далечински trunk премиерот излез 5.Зголемувањето на powet прозорец 6.Водоотпорен, влага-доказ, прашина-доказ 7.Лесно да се инсталира 8.Универзал за било автомобили
Спецификација : Главната единица : 1.Големина : 8.7 x 6.2 x 2.5 cm (L x W x H) 2.Статична Струја : 3.Индикаторот за моменталниот : 20m A 4.Шок сензор актуелни :
Далечински Управувач 1.Големина : 6.5 x 3 x 1,5 см (L x W x H) 2.Напон : 12 V 3.Актуелни : 0m A 4.Батерија : 3-12 V 5.Фреквенција : 300-433.92 6 MHz.Кодирање : Учење код 7.Код Време : >милиони

Повеќе информации

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Должина:
6cm
Бренд Име:
Autoleader
Име На Модел:
no
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
no