.

Аниме Inu x Boku СВ Shirakiin Ririchiyo и Roromiya Karuta Cosplay Костим S-XL НОВ Фустан

Аниме Inu x Boku СВ Shirakiin Ririchiyo и Roromiya Karuta Cosplay Костим S-XL НОВ Фустан

DEN 1818.24

Износ
Това е достапна

Аниме Inu x Boku " СВ Прекрасна Принцеза Лолита Слугинката Фустан Lockable Униформа 7 Бои Бесплатен Превозот НОВИ Опис
Состојба : Нова
Материјал : Полиестер Униформа Платно
Вклучува : Фустан+Престилка+Headwear
Бојата може да биде малку различен меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Големина на Табелата Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Точно Костим Детали :
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Повеќе информации

Големина:
M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип:
Лолита Поставува
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Унисекс