.

1HP/1.5 КС/2HP/3HP/климатизација делови/климатизација преоптоварување заштитник термички/компресор заштита од прегревање

1HP/1.5 КС/2HP/3HP/климатизација делови/климатизација преоптоварување заштитник термички/компресор заштита

DEN 479.52

Износ
Това е достапна

Висок квалитет на производи, и секој бебето треба да бидат подложени на ригорозни тестирање и потоа се испраќаат. Пакување : целата кутија за боја за пакување 10 натоварен ( еден купување без пакување )

Повеќе информации

Тип:
Клима Уред Делови