.

Симпатична Мачка Печ Железо-на Трансфери За Облека на А-ниво Перат Налепници Декорација Печати На Т-маица, Капа Чорапи Две Големина

Симпатична Мачка Печ Железо-на Трансфери За Облека на А-ниво Перат Налепници Декорација Печати На Т-маица,

81.12
DEN 73.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4, Handes собори цврсто за 10 секунди.
За Домаќинство во Песна АЛАТКА : 1, Пеглање Подлога 2, Електрични песна( не пареа железо) 3, Separater Хартија ЧЕКОРИ : 1,пеглање Подлога на платформа. 2, Плочка облека во Пеглање подлога. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 4, Исклучете го на пареа, температурата на 120-160 степен. 5, 10-15 секунди со победи. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 5, Лево handes, се Излади , искинале menbrance милениче. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 6, Откако ќе се Излади , откине мембрана. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За преносот на Топлината Машина 1, Поставување на температурата, топлина притиснете машина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. 3,моделот На позиција што сакате да го залепите. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2, Ние ги поддржуваме Сите видови на Сопствени Направени,ако е потребно, контактирајте ме. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. 8, алал да му е, модели завршување. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 6, модели на облека menbrance присутни.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Colife
Број На Модел На:
403
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
15*19.8 cm
Име:
лепенки за облека
Техника:
пегла на далноводи
Стил:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
А-ниво за перење:
Pyrography