.

1 BUC FR Хром Метал Автомобил Предната Решетка Решетка Монтажа Значка за Ibiza Altea Леон Автомобил Стил

1 BUC FR Хром Метал Автомобил Предната Решетка Решетка Монтажа Значка за Ibiza Altea Леон Автомобил Стил

264.00
DEN 238.00 -10 %

Износ
Това е достапна


1 BUC FR Хром Метал Автомобил Предната Решетка Решетка Монтажа Значка за Ibiza Altea Леон Автомобил Стил
100% Сосема Нов
Материјал : Метал
Пакетот вклучува : 1 PC Скара Значка
Погоден за : Seat Ibiza Altea Леон
Објектот големина : 64mm*40mm*55мм

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
6.4cm
Објектот Должина:
6.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
глава
Објектот Ширина:
4cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
XLSYDLSD
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.5cm
Име На Модел:
Решетката bage
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Метал