.

ПРАТЕНИКОТ HD 5-50мм КС ЛЕЌА 1/3 IR CS Mount Varifocal Прирачник Ирис CCTV Леќа за видео надзор Безбедносни Камери КУТИЈА

ПРАТЕНИКОТ HD 5-50мм КС ЛЕЌА 1/3 IR CS Mount Varifocal Прирачник Ирис CCTV Леќа за видео надзор Безбедносни

959.52
DEN 883.00 -8 %

Износ
Това е достапна


ПРАТЕНИКОТ 5-50мм КС ЛЕЌА 1/2" IR CS Mount Varifocal Прирачник Ирис CCTV Леќа за видео надзор Безбедносни Камери КУТИЈА
Фокусна Должина( mm )5.0 -50мм
Imager Големина( ") 1/3"
Планината Тип КС
Отворот Опсег F : 1.6-360
Хоризонтална Поле на Гледање 68°- 8°
Операцијата На Владата
Ирис Операција упатство
Фокус Операција упатство
Зум Операција упатство
МО : 0.3 m
Нето Тежина( g ) 151g

Повеќе информации

Бренд Име:
Chuan Веи
Број На Модел На:
CW0550