.

Природни Црн Орев Дрво Остатокот на Тастатурата Заштита на Дрвени врвката за на Одмор Подлога Анти-пропадна Подлога Рака Подлога за 60 Копче За Игри на Тастатурата

Природни Црн Орев Дрво Остатокот на Тастатурата Заштита на Дрвени врвката за на Одмор Подлога Анти-пропадна

DEN 607.68

Износ
Това е достапна


Спецификација :
Боја : Како што е прикажано
Ширина : 8cm/3.1"
Должина : 30cm/11.8"
Дебелина : 1.8 cm/0.7"
Материјал : Природни Црн Орев дрво
Функција :
● Без дамка, не се наслика.
● Одговара за 60 копче на тастатурата.
● Минимизира вашиот зглоб вирус.
● Дрвен материјал, заштита на животната средина,здрав и добро инженерните.
● Секој текстура на секоја подлога е различен, секој од нив е уникатен во светот.
Пакетот Вклучува :
1 x Тастатура Анти-пропадна Подлога
Напомена :
Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Б. default mail Кина Пост.
В. Пратки во најбрзо време.
Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .Сите majoy кредитни картички се прифаќаат.
Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас.
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.
Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.
Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба на
услуга.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. : )
Со Почит.
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Ние ќе направиме подобро! -

Повеќе информации

Големина:
M
Стил:
со ременче за на Одмор
Пакет:
Yes
Бренд Име:
S SKYEE
Број На Модел На:
Тастатура Рака Подлога
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Дрво