.

Врвен Квалитет на Шарени Inflataber Вода Одење Топката Вода Тркалање на Топката во Вода Балон Топката 2.0 м Дијаметар

Врвен Квалитет на Шарени Inflataber Вода Одење Топката Вода Тркалање на Топката во Вода Балон Топката 2.0 м

11760.00
DEN 11172.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Врвен Квалитет Inflataber Вода Одење Топката Вода Тркалање на Топката во Вода Балон Топката 2.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
компресор
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Надувување балон фудбалска топка бара никакви остри објекти во областа.
Што е со големина?
A : Овој производ е 2m дијаметар за деца и возрасни
Она што боите на топки, можете да изберете од?
A : цената на шарени топката се исти.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.0 м Дијаметар
Добредојдовте на нашата продавница.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен, гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн .Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Возраст Опсег:
> 6 години,Grownups
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Пластични Тип:
ПВЦ
Дијаметар:
2m
Број На Модел На:
вода топката-103
Бренд Име:
HIBADOU
Материјал:
Пластични