.

Паб Оркестарот Ѕид Налепница Калај Знак Метал Табличка W2 UHG Антички Метал Калај Сликарство кафуле Оркестарот 30*15CM

Паб Оркестарот Ѕид Налепница Калај Знак Метал Табличка W2 UHG Антички Метал Калај Сликарство кафуле Оркестарот

480.00
DEN 389.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Железо
Големина : 30*15cm

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Број На Модел На:
PT35
Спецификација:
Single-piece Package