.

Авто-греење Магнетна Терапија Половината Поддршка Појас Турмалин Поддршка на Олеснување на Болката во Грбот Половината Болка Спорт Фитнес Појас Црна Y011

Авто-греење Магнетна Терапија Половината Поддршка Појас Турмалин Поддршка на Олеснување на Болката во Грбот

890.88
DEN 579.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Ако изберете го изразат испорака, pls запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. •Ергономски дизајн обезбедува удобност.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе ba директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. •тоа е лесно приврзаност и брзо ослободување. Ако сте satisfited со нашите производи и услуги, pls оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Нашата продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. •Лесен и удобен според повеќето облека. Но вие не треба да ја потврдите вашата dree големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ).
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од НАС, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации или да направи детална оценка . •Помага во подобрување периферна циркулација и да се промовира на телото природен процес на зараснување. За НАС територии, pls оставете коментар кога ќе ставање на ред. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. •Помага да се компресира и поддршка на повредената област. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел.APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Така на квалитетот е загарантирана.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент.
За Царина
Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. •Мека и удобна neoprene.

Повеќе информации

боја:
Жолта, Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Применливи Луѓе:
Возрасни
Број На Модел На:
Y011
Материјал:
Риба лента, кожа, магнет, топла крпа
Име на производ:
половината поддршка
боја:
Црна,Жолта
Големина:
S, M, L, XL,XXL,XXXL,XXXXL
Функција:
Медицински Ортопедски Lumbar
Сезоната:
Пролет/ Лето/ Есен/ Зима
Сертификација На Располагање:
Обезбедување На Квалитет
Спорт Lumbar Појас:
Моден Моќ Појас