.

10PCS Автомобилската водоотпорен конектор Автомобилски приклучок со терминал блок DJ7028-1.2-21

10PCS Автомобилската водоотпорен конектор Автомобилски приклучок со терминал блок DJ7028-1.2-21

DEN 490.08

Износ
Това е достапна

(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.
Се Враќа&Гаранција
1. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Ви благодариме!^_^. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
Плаќање
1.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.
Белешки
1.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Ние гарантираме за сета стока што се продава.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7028-1.2-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски