.

Бесплатен превозот на големо Секси пинк Панк Корсет Bustier фустан со животински Змеј дизајн s-2xl W3487

Бесплатен превозот на големо Секси пинк Панк Корсет Bustier фустан со животински Змеј дизајн s-2xl W3487

DEN 1623.36

Износ
Това е достапна


секси девојки носат корсет фустан
1.и трговија на големо и на мало
2.добра вредност за парите
3.оем достапни
4,да го прифати мали цел
5. добар квалитет,за појавување на камшик .
снабдување тип
ние се вклучат во дама секси костим и секси долна облека. главната линија е секси костим, секси babydoll, корсет&bustier, теди, жартиера set &корсети, bodystocking&нога носат, дами градник&бикини сет, panty,божиќ облека,плус големина долна облека,долго-gown,винил&кожа сет,секси клуб носат и така натаму.
Опис
Ова е со висок квалитет корсет, чипка назад.чипка скрати ,со чипка површината. тоа е популарна носат натпревар фармерки и здолниште , екранот дами парична казна половината.
Начин на плаќање
зависи од клиенти
Материјал
spandex, памук, полиестер, најлон, polyamide, влакна, сатен.
Пакување
убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба.
Перење
не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. емитуваше.
испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА.
Плаќање
зависи од клиенти
Време на испорака
во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Moq
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
УСЛУГИ ЗАБЕЛЕШКА :
Ние секогаш ги одржуваме нашите професионални очите на развојот на пазарот за пребарување секој месец. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден.Ние, исто така, ја прифати OEM цел или да се направи нов производство за вашите дизајни печатени со вашето лого.
Димензии
Биста
Половината
Колковите
Велика БРИТАНИЈА & О Големини
Евра Големини
САД Големини
инч
cm
инч
cm
инч
cm
Мали
32"-34"
81-86
24"-26"
58-64
34"-36"
86-91
6-8
32-34
4-6
Медиум
36"-38"
86-94
28"-30"
64-71
38"-40"
91-99
10-12
36-38
8-10
Големи
38"-40"
94-102
30"-32"
71-79
40"-42"
99-104
12-14
38-40
10-12
X Големи
42"-44"
102-107
34"-36"
79-86
44"-46"
104-112
14-16
40-42
12-14
2 X Големи
44"-46"
107-114
36"-38"
86-94
46"-48"
112-120
16-18
42-44
14-16
3 X Големи
46"-48"
114-122
38"-40"
94-102
48"-50"
120-127
18-20
44-46
16-18
4 X Големи
48"-50"
122-130
40"-42"
102-110
50"-52"
127-135
20-22
46-48
16-20
5 X Големи
50"-52"
130-135
42"-44"
110-117
52"-54"
135-142
22-24
48-50
20-22
6 X Големи
52"-54"
135-143
44"-46"
117-125
54"-56"
142-150
24-26
50-52
22-24

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Ацетат,Полиестер Мешавини,Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
W3487
Дебелина:
Стандард
Shapewear:
Контрола Лизга
Контрола Ниво:
Фирма
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Како што е прикажано
Големина:
S-2Xl
плаќање:
зависи од клиенти
превозот:
DHL,KCS,ТНТ,EMS,
квалитет:
Фирма
Пол:
Жените
Возрасна Група:
Возрасни
Стил:
секси корсет
MOQ:
1 Компјутер
Бесплатен превозот :
ok