.

Смешни Пеколен Танцување Заби Играчка За Деца Синџир Заби Акција Фигури Играчки На Децата Партија Услуги Подарок Божиќ Navidad Нова Година

Смешни Пеколен Танцување Заби Играчка За Деца Синџир Заби Акција Фигури Играчки На Децата Партија Услуги Подарок

DEN 715.20

Износ
Това е достапна


Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)
Answer : ___________________________ Note : Мал дел, не е за деца под 3 години.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Прекрасна играчка не само за детето,туку и за возрасни, како и.
Прилагодено дизајн широко се користи, одлична партија услуги за децата.
Важен образовни начин да се откријат и развијат интелигенција,
интереси и потенцијалот на деца, тоа е добра играчка за нив да се забавуваат,
пракса нивните прави способности, научете како да го направите тоа самите.
Светла боја,весели лицето и смешни заби може да донесе среќа за вас.
Спецификација :
Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)
Материјал : Пластика
Форма : На Забите
Големина : За 5x5x4cm
Answer : ___________________________ Note : Мал дел, не е за деца под 3 години.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Повеќе информации

боја:
микс
Шема:
Полна Боја
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
Партија Пеколен Танцување Заби Играчка
Материјал:
Пластични
DU:
TH1P15