.

1pcs Не се Лизга Бања Мат Шупливи Doormat Plaid ПВЦ Абсорбента Лизга-отпорни Подлога Бања Душеци

1pcs Не се Лизга Бања Мат Шупливи Doormat Plaid ПВЦ Абсорбента Лизга-отпорни Подлога Бања Душеци

298.08
DEN 262.00 -12 %

Износ
Това е достапна


1pcs Не се Лизга Бања Мат Шупливи Doormat Plaid ПВЦ Абсорбента Лизга-отпорни Подлога Бања Душеци тежина : 180g материјал : ПВЦ Големина : 66*37cm Облик : Овална боја : Сина,Зелена,Виолетова,Транспарентен пакет вклучуваат : 1 PC бања душеци Забелешка : прирачник за мерења на локации , може да се 1-2cm грешка =

Повеќе информации

боја:
Сина, Зелена, Виолетова, Јасно
Стил:
Модерна
Примена:
Бања
Број На Модел На:
CA215
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
ПВЦ
Шема:
Plaid
Техника:
Машина Направени
Бренд Име:
XINJIAJIA
Големина:
66*37cm