.

Природен Мраз Мулти-Боја Jaspers 6-10мм Круг Монистра 15inch , За DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

Природен Мраз Мулти-Боја Jaspers 6-10мм Круг Монистра 15inch , За DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани

DEN 120.00

Износ
Това е достапна


Опис : Природен Мраз Мулти-Боја Џаспер 6-10мм Круг Монистра 15inch , За DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
Ако вашата цел е повеќе од 20strands , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Џаспер / види фото Големина/Облик : 6-10мм / Круг Износ : 15inch по влакно Кодот на Производот : Џаспер

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs, 8mm 45pcs, 10mm 36pcs, 12mm 32pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма