.

38X38 CARBURETTOR 38MM 2 Барел Carburetor за Мерцедес-Бенц Тојота Џип БМВ 38 DGES ХИДРАТИ carby врвен квалитет бесплатен превозот

38X38 CARBURETTOR 38MM 2 Барел Carburetor за Мерцедес-Бенц Тојота Џип БМВ 38 DGES ХИДРАТИ carby врвен квалитет

DEN 9119.52

Износ
Това е достапна


БРЕНД НОВИ CARBURETOR ТИП ВЕБЕР 390 CFM 2 БАРЕЛ НЕ ИЗГРАДЕНА УНИВЕРЗАЛНА Електрични Задави ДОБАР КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДОТ ЗА EMPI EMPI ЕПС 38 E 2 буриња ,дупки кол. големина 38mm X 38mm ОДГОВАРА ЗА Fiat, Ford, "Фолксваген", "Рено" Dodge, Тојота, Џип, BMW Мицубиши, Daewoo....

Повеќе информации

Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
ВЕБЕР 38 DGES
Бренд Име:
SherryBerg
Специјални Функции:
хидрати
Другиот Дел Број:
38 DGES
Објектот Ширина:
25CM
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
30CM
Објектот Висина:
15CM
Осветленост Дел Број:
38 MM CARBURETOR
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
4kgs