.

Телефон Случај Покритие За Huawei Уживаат 6 Паричникот Кожа Случај За Huawei Чест 5X 6X Уживаат 5C Игра 5C Телефон Торба случај

Телефон Случај Покритие За Huawei Уживаат 6 Паричникот Кожа Случај За Huawei Чест 5X 6X Уживаат 5C Игра 5C

198.24
DEN 182.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Продажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.СТП Кожа + Мека TPU Силикони ( Ултра-тенок и издржливи Лесно да се Инсталира )
3.Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини
4.Disigned како Паричникот Торбичка Случај ,Карта на слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
5.Направени од добар квалитет СТП кожа и меки TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.
Ние Ќе го провериме Секој Случај за Да се Осигура Сè Е во РЕД Пред Sended
Ние Ќе испратиме цел во 1 или 2 дена По Плаќање Оствари
Ние ќе Пакет Добро
Телефон Случај Покритие За Huawei Уживаат 6 Паричникот Кожа Случај За Huawei Чест 5 X 6 X Уживаат 5 C Игра 5 C Телефон Торба случај
Answer : ___________________________ Note : Слики за refernce само, ве молиме изберете ја вашата правото модел случај кога место со цел
Совршено Погодни
За Huawei Y5 II /Чест Play5 / Чест 5 A Русија Верзија десна страна-L21 5.0 инчен/ Y6 II Компактен За Huawei U8950/G600/c8950d/T8950/u9508 За Huawei Y6 Pro/Чест 4 C Pro /Уживаат 5 За Huawei Y6 II / Чест 5 A Игра За Huawei Чест 3 C За Huawei Чест 8 5.2 инчен За Huawei Чест 5 X/Mate 7 Мини За Huawei Чест Игра 4 C За Huawei Чест 5 C Евра Верзија NEM-L51 NEM-UL10 Нема отпечатоци дупка За Huawei Чест да Уживаат 5 C Нема отпечатоци дупка За Huawei Чест Игра 5 C Отпечаток дупка За Huawei Чест 6 X / Чест Игра 6 X За Huawei P8 За Huawei P8 Лајт За Huawei P8 Лајт 2017 За Huawei P9 За Huawei P9 лајт За Huawei P10 За Huawei P10 лајт За Huawei Maimang 4 За Huawei Нова За Huawei G750 За Huawei Y530 За Huawei G610 За Huawei колега 9 За Huawei колега 9 Pro За Huawei Уживаат 6
Превозот :
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Повеќе информации

Материјал:
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Функција:
Флип Џеб Кожа Случај
Одговараат на:
за Huawei Уживаат 6
Функција:
Capa став Celular Coque Fundas
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion & Домот
Тип:
Телефон случај Додатоци & Делови
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци