.

Корејски мала спална соба ноќни табела карактеристики на современите креативни модни Американски LED Нордиските топол кревет светилка

Корејски мала спална соба ноќни табела карактеристики на современите креативни модни Американски LED Нордиските

DEN 3840.00

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Број На Модел На:
T0118-001
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Метал
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC