.

1pc Г-дин & Г-ѓа Акрилик Младоженецот, Невестата Свадбена Торта Знаме Topper Црно Бела Торта Знамиња За Свадба Годишнината Партија Печење Торта Оркестарот

1pc Г-дин & Г-ѓа Акрилик Младоженецот, Невестата Свадбена Торта Знаме Topper Црно Бела Торта Знамиња За Свадба

103.20
DEN 88.00 -15 %

Износ
Това е достапна


1pc Г-дин & Г-ѓа Акрилик Младоженецот, Невестата Свадбена Торта Знаме Topper Црно Бела Торта Знамиња За Свадба Годишнината Партија Печење Торта Оркестарот Опис :
Материјал : Акрилик
Прибл. Големина на : 16.7*10.5*0.25 cm
Боја : Црна,бела,злато,сребро.
Пакетот Вклучува :
1pc * торта знаме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо, Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Акрилик
Шема:
Невестата & Младоженецот,Цртан филм животинско
Повод:
Свадба,забава,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажман