.

Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ Мека TPU Сите Круг Тенок Екран

Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ

238.56
DEN 198.00 -17 %

Износ
Това е достапна

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ Мека TPU Сите Круг Тенок Екран

Повеќе информации

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S7 работ
Големина:
for Samsung Galaxy S7 galexy celular SM minions carcasa fiori
дизајн:
Squishy
Карактеристики:
за Samsu Sansumg funda прекрасен Samsungs Samsug преносни Видиме S
Обликот:
за Samsung Samsuns aksesuar телефон Samsu Samsng Мобилен Видиме Сем
Големина:
for Galasy Sansung balr wonderful Samsumg Gakaxy Cell funda Samsungs
дизајн:
за Галакси Sumsung Видиме мобилната Galaksi Galasy celular carcaso S
Водоотпорен:
за Galaxie Galaxie Телефон Caso Samsungs Samsung estojo Мобилни Smasung
Тежина:
for Galaxie Galaxie Phone Caso Samsungs Samsung estojo Mobile Smasung
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa