.

JJ Airsoft М2 Reddot со Конзолни Планината (Црна) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

JJ Airsoft М2 Reddot со Конзолни Планината (Црна) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1679.52

Износ
Това е достапна

Објектот Спецификите Точка Име : JJ Airsoft М2 Reddot со Конзолни Планината (Црна) Модел : JA-5033-Б.К Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.31 кг Бруто Тежина : 0.36 kg Цел Леќа Дијаметар : 31 mm × 23.5 mm Карактеристики на Производот Shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена Точка(5 нивоа на осветленост) Батерии : 2*AG13 Одговара за 20mm железнички

Повеќе информации

Број На Модел На:
JA-5033-Б.К.
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot